Friday, June 14, 2024

Az Bilinen Patlamaya Hazır Altcoin Sepeti – 8 Kripto Para 2022


Altcoin sepeti. Hangi kripto para alınır, hangi altcoin yükselir? İyi seyirler!
► Twitter:
► NFT Projesi:

Videoda bahsettiğim az bilinen potansiyeli büyük altcoinler hakkında daha fazla bilgi almak için;
►INFINITE Ecosystem:

►CZF Token:

►SOLANA:
►Remark Coin:
►Cartesi:

Kanala yeniden hoşgeldiniz. Eğer diyorsanız “Kripto paralarda hala 2x 5x 10x yapabilir miyiz?” Evet yapabiliriz. Bir önceki videoda söylediğim gibi hala bu sektörün çok başlarındayız. Bugünkü videoda bu söylediğimiz yüksek potansiyelli coinleri bulmanız için nereye bakmanız gerektiğini ve benim hangi altcoinleri beğendiğimi anlatacağım. Daha düşük riskli altcoinlerden başayıp kademe kademe riski fazla ama getiri potansiyeli de bir o kadar fazla olan kripto paralara geleceğiz.
Öncelikle çok soruyorsunuz piyasa kısa vadede ne olur cevap “bilmiyorum” Kendimi hisse senedi ve kripto paralarda başarılı buluyorum ama piyasayı bilmek diye bir şey yoktur. Ben kazanıyorum. Projesine, ekibine ve birkaç şeye daha bakıyorum bunlar beni yanıltmıyor. Eğer kesin bildiğini söyleyen biri varsa yalan söylüyordur piyasaları kimse hatasız zamanlayamaz ve bilemez. “10 tane sallayıp 3’ü tutunca ben üstadım” diyenlerden bahsetmiyorum.

Bu söylediğim kripto paralardan hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Getirileri fazla olabilir bazıları oldukça riskli zaten hepsini tek tek açıklayacağım.

[ad_2]

Source link

46 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *