Tuesday, December 5, 2023

20.000 TL'lik altcoin aldık! – 1 haftada ne kazandık?


Kripto para piyasası çılgınlığı gittikçe büyümeye devam ediyor. Daha önceki ofis içi videomuzda kimin kripto paradan kaç para kazandığını öğrenmiştik. Bu videomuzda ise Icrypex ile kripto para borsasına girmemiş kişiler için al-sat işlemlerinin nasıl yapıldığını canlı bir şekilde gösterdik.

Icrypex mobil uygulamasını indirmek için:

20 bin TL’lik altcoin aldık

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Türkiye’deki büyük kripto para borsalarından biri olan Icrypex üzerinden daha önce hiç kripto para almamış ya da almak isteyen ancak çekinen kullanıcılar için rehber niteliğinde bir video hazırladık.

SDN editörleri Furkan Karaca ve Samet Jankovic, toplam 20 bin TL’lik kripto para aldı. Samet, 10 bin TL’ye Shiba coin aldı. Furkan ise 7.000 TL’lik Bitcoin ve 3.000 TL’lik Ethereum aldı.

Aldıkları alt coinlerin durumuna bir hafta sonra bakan editörlerden Samet, yatırdığı 10 bin TL’den 2 bin TL kar etti ve bununla yine Shiba aldı. Samet ilk kez kripto para piyasasına girdi ancak Icrypex’in kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ve açıklayıcı yapısıyla hiç zorlanmadan alış-satış işlemlerini tamamladı.

Furkan ise 10 bin TL’ye aldığı üç alt coinden toplamda 1.500 TL kar etti. Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük kripto para etkinliğini düzenleyen Icrypex ile varlıklarınızın takibi ve güvenliği de önemli seviyelerde korunuyor.

Discord sunucumuza üye olun ve bizimle iletişimde kalın:

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►►
Facebook ►►
Twitter ►►
SDN Forum ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.Source link

50 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.