Thursday, June 1, 2023

BurgerSwap Kullanım – Burger Coin Farming – DeFi Nedir – Binance SC


Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( Ömür Boyu %10 İndirim);

Takip ve İletişim İçin ;
Twitter:
Telegram Grup:
Airdrop Kanalı :

Herkese merhaba. Bu videomda bir defi projesi tanıttım. Burgerswap kullanım nasıl olur merak ediyorsanız cevap bu videoda. Burger farming ile burger kazabilirsiniz. DeFi nedir, defi coinleri hangileri defi staking nedir bunlardan bahsettim. Burger swap binance smart chain de bulunan bir defi projesidir. Binance smart chain , etherum ağına göre çok daha düşük gas fee lerin olduğu bir ağdır ve merkeziyetsiz finansın yeni mecrasıdır. Burada borsayı kullananlara likidite sağlayarak burger coin kazanıyoruz.

Telegram Duyuru:
Instagram:
Facebook:

Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( Ömür Boyu %10 İndirim);
TR Binance Borsasına Üye Olmak İçin (Ömür Boyu %10 İndirim);
Binance Futures ( Vadeli ) İşlemler %10 İndirim ;
PrimeXBT Borsasına Üye Olmak İçin (100$ Ödüllü) ;
Crypto.com Borsasına Üye Olmak İçin (25$ Ödüllü) ;
Okex Borsasına Üye Olmak İçin;
Kucoin Borsasına Üye Olmak İçin ;
Huobi Borsasına Üye Olmak İçin ;

Daha kaliteli videolar için beğeni, yorum abonelik gibi desteklerinizi ihtiyacımız var. Teşekkürler

Diğer eğitimlerimiz için lütfen takipte kalınız.

*YASAL UYARI: Bu kanalda yer alan paylaşımların hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. İşlem yapmaya başlamadan önce finansal kondisyonunuz yeterli olduğundan emin olun. Bütün anlattıklarım kendi kişisel fikirlerimdir. Lütfen kendi yatırımınızı yaparken kendiniz karar veriniz.

Merhabalar ben Monte Kripto Kontu olarak , öğrendiğim birçok konuda bilgilerimi sizlere aktarma gayretindeyim. Bu platform sayesinde sizlerle bir köprü kurmak, iletişim halinde olmak bana büyük bir keyif veriyor. Amacım her zaman videoları kısa ve öz tutup sizin değerli vaktinizden almadan eğitimler çekip videolar yayınlamaktır. Özellikle bitcoin, altcoin, binance gibi dijital parayı ilgilendiren konularda eğitim videoları yayınlamaktayım. Bitcoin borsalarına – sitelerine nasıl üye olunur, nasıl para aktarılır – çekilir, nasıl al-sat yapılır gibi birçok konuda adım adım detaylı anlatımlar yapıyorum. Kanalımıza abone olarak tüm derslerimizden anında haberdar olabilirsin. Görüşmek Üzere.

Yeni videoları kaçırmamak için tıklayarak kanalıma abone olabilirsiniz . . .

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLERSource link

27 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.